DiscoClipy.com - disco polo - teledyski, piosenki, muzyka, nowości


DiscoClipy.com – disco polo – teledyski, nowości, piosenki, muzyka

Witamy
Login / Rejestracja

Regulamin

Regulamin portalu discoclipy.com
1. Ogólne

1.1 Regulamin określa ogólne zasady korzystania z serwisu discoclipy.com, w tym prawa i obowiązki użytkownika oraz usługodawcę.
1.2. Właścicielem serwisu discoclipy.com jest firma Adex Media Adam Begier z siedzibą w Łodzi 93-272, ul. Podgórna 62 m 55
1.3. Świadczone usługi przez firmę Adex Media to prowadzona działalność portalu internetowego, która ma na celu promocję muzyki tanecznej, disco polo. Umieszczenie informacji prasowych, teledysków, zdjęć oraz innych informacji o zespołach, wydawnictwach, imprezach itp.
1.4. Korzystanie z serwisu discoclipy.com oznacza akceptację regulaminu, serwisu, w którym nie trzeba posiadać konta, aby korzystać w pełni usług świadczonych przez Adex Media.
1.5. Właściciel witryny widniejącej pod adresem discoclipy.com oraz innych stron internetowych w domenie discoclipy.com chroni prywatność użytkowania w
trakcie korzystania ze strony internetowej. Dochowuje szczególnej staranności w zakresie ochrony danych użytkowników korzystających, w szczególności stosuje zasady określone w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).
1.6 Każdy użytkownik korzystający z serwisu discoclipy.com ma możliwość: dodania własnej informacji prasowej po przez formularz kontaktowy, dodania tekstu piosenki, dodania komentarza oraz dodania galerii zdjęć. Właściciel serwisu ma możliwość decydowania jaka treść jest umieszczana publicznie.
1.7 W celu jakichkolwiek roszczeń, każdy użytkownik ma możliwość zgłoszenia incydentu po przez formularz kontaktowy.
1.8 Właściciel serwisu zastrzega sobie do moderowania i usuwania obraźliwych komentarzy dodanych przez użytkowników.

 

Kopiowanie treści z serwisu bez podania źródła jest zabronione.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego

 

Właściciel serwisu firma Adex Media ma możliwość w dowolnej chwili zmienić regulamin bez podania powodu jego zmiany.

 

Obecny regulamin obowiązuje od 01.06.2015 aż do odwołania.

RSS