DiscoClipy.com - disco polo - teledyski, piosenki, muzyka, nowości


DiscoClipy.com – disco polo – teledyski, nowości, piosenki, muzyka

Witamy
Login / Rejestracja

Vexel


  • Vexel

    Debiutem grupy Vexel był album "Wierzysz, wierzysz", który wydany został w 1998 roku. Utwory z tego wydawnictwa osiągnęły dużą popularność i niejednokrotnie trafiały na listy przebojów. Kolejny oficjalny materiał światło dzienne ujrzał w 2002 roku. Był to album „Stop Stop”, z którego pochodzą, oprócz tytułowego numeru, takie przeboje jak: "Znów jesteśmy sami", czy "Męski świat".

    Vexel tworzy muzykę, która powinna zadowolić każdego fana disco polo. Wykonawcy cały czas poszukują nowych brzmień, a dzięki temu każdy kolejny album jest inny niż poprzedni. Grupa daje gwarancję dobrej zabawy, o czym łatwo można się przekonać pojawiając się na jej koncertach, które prawie zawsze przyciągają całe tłumy fanów. Członkowie zespołu wychodzą z założenia, że muzyka powinna łączyć, a nie dzielić, więc dokładają wszelkich starań, by w ich twórczości każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najnowsza płyta grupy pt. „Gorące ciała” jest po trosze imprezowa i po trosze melancholijna, a zawarte na niej brzmienie doskonale sprawdza się na koncertach.

    Vexel to jednak nie tylko nagrywanie płyt i duże koncerty, ale również pełna obsługa muzyczna wszelkich imprez okolicznościowych. Zespół do takich występów jest zawsze dobrze przygotowany i podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Imprezy prowadzone przez grupę należą do niepowtarzalnych i niezapomnianych. Wykonawcy śpiewają nie tylko piosenki polskie i angielskie, ale również hiszpańskie, ukraińskie, białoruskie, czy rosyjskie.

    Więcej »
RSS