DiscoClipy.com - disco polo - teledyski, piosenki, muzyka, nowości


DiscoClipy.com – disco polo – teledyski, nowości, piosenki, muzyka

Witamy
Login / Rejestracja

Top One


 • Top One

  Grupa Top-One istnieje już przeszło 20 lat, co czyni ją jedną z najstarszych ekip sceny dance w Polsce. Na przestrzeni dwóch dekad działo się wiele, a losy ekipy należą do mocno skomplikowanych.

  Zespół zaistniał w 1989 roku, lecz tak naprawdę jego powstanie datuje się na rok 1986, kiedy to pięciu młodych ludzi - Sylwester Raciborski, Mariusz Lubowiecki, Paweł Kucharski, Robert Kostrzębski i Maciej Jamroz muzykowali sobie dla własnej przyjemności. Z czasem brzmienie stawało się jednak coraz bardziej profesjonalne, a i marzenia o wielkiej scenie nie traciły swojej aktualności. Na przestrzeni pierwszych lat działalności skład zespołu trochę się jednak pozmieniał - Sylwestra Raciborskiego i Roberta Kostrzębskiego w ich rolach zastąpili Paweł Kucharski oraz Dariusz Królak. Niedługo potem zespół za własne pieniądze spróbował swoich sił w studiu nagraniowym. Debiut pod tytułem „Kiedyś” wydany został nakładem wytwórni Caston w 1989 roku.

  Zespół od tego czasu nie zwalniał tempa, a jego dyskografia obejmuje obecnie 18 krążków. Ostatni spośród nich pt. „Hello!” ukazał się w 2006 roku. Album zawiera 10 numerów premierowych, a także nowe wersje przebojów "Ciao Italia", "Biały miś" i "Zostawcie Titanica”.

  W chwili obecnej w skład kolektywu wchodzą: Paweł Kucharski, Robert Gołaszewski i Dariusz Zwierzchowski.

  Więcej »
RSS