DiscoClipy.com - disco polo - teledyski, piosenki, muzyka, nowości


DiscoClipy.com – disco polo – teledyski, nowości, piosenki, muzyka

Witamy
Login / Rejestracja

Tomasz Niecik


  • Tomasz Niecik

    Tomasz Niecik to artysta wielowymiarowy. Wykonawca posiada niecodzienną osobowość, co objawia się w różnych sferach jego działań. Zaczynał jako tancerz w wielu komercyjnych produkcjach, by z czasem stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w disco polo. Debiutancki album Tomasza Niecika pt. „Kawalerzy” był prawdziwym przełomem w tym gatunku muzycznym. Pierwszy singiel zatytułowany "Czarna Inez" stał się dużym przebojem i doskonale zapowiadał całą płytę. Można go było usłyszeć w klubach i dyskotekach w całym kraju.

    Tomasz Niecik jest wykonawcą chętnie granym przez DJów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Na koncertach piosenkarza panuje zawsze doskonała atmosfera. Artysta wkłada w występy całe serce i sprawia, że każdy z nich jest dla odbiorcy niezapomnianym przeżyciem. Tomasz Niecik jest również osobą tryskającą humorem i to m.in. dzięki temu zdobył tak pokaźne grono fanów. Występom piosenkarza towarzyszy zawsze również niesamowite show w wykonaniu tancerzy, którzy stanowią nieodłączną część widowiska.

    Produkcją na płytach Tomasz Niecika zajął się jeden z najlepszych twórców ostatniego dziesięciolecia. Nie da się ukryć – z nadejściem tego piosenkarza zaczęła się nowa era w tej muzyce.

    Więcej »
RSS